KANDYDACI

UWAGA: kolejki działają niezależnie od siebie. Jeśli zależy Ci na w miarę szybkim otrzymaniu oceny, polecałabym zgłosić swojego bloga do minirecenzji.

Kolejki zostały połączone (26.12.2016)

1. storyoframona [03.12.13]*
2. hail-to--the-king [03.01.14]*
3. maska-smierciozercy [17.01.14]
4. czarnarozademona [26.08.16]
5. opowiesci-o-potworach [30.08.16]

KOLEJKA ZAMKNIĘTA
*blogi chwilowo zamrożone

8 komentarzy:

 1. Cześć!
  Odpowiem tutaj na pytanie, które zadałaś na moim blogu. Będę bardzo szczęśliwa, jeśli zabierzesz się teraz za moje opowiadanie, aczkolwiek fajnie by było, gdybyś z zakończeniem oceny zaczekała na kolejny rozdział. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. W sprawie pytania, które u mnie zostawiłaś —muszę przyznać, sądziłam, że zanim dojdzie do mnie, zdążę bardziej rozkręcić opowiadanie. Nie przewidziałam też tak długiej przerwy w publikacji (związanej z wyjazdem mojej bety, która nadal nie daje znaku życia), która również przesunęła w czasie zakończenie drugiego aktu. Jeśli to nie problem i ja chciałabym poprosić o zamrożenie, chyba że wyjątkowo Ci to nie na rękę. Jeśli mam wybierać między oceną teraz, a wypadnięciem z kolejki, to chyba już wolę zostać oceniona, mimo że jeszcze nie udało mi się opublikować zasadniczego zawiązania akcji.
  W takim razie czekam na Twoją decyzję.
  Pozdrawiam gorąco,
  maximilienne {papierowe-szepty}

  OdpowiedzUsuń
 3. Heej... Zdecydowałam się na zrezygnowanie z oceny (dwukrotnie-martwi), jako że nie wiem, czy w ogóle dokończę pisanie tego opka w tym stuleciu, a nie chcę marnować czasu, który mogłabyś poświęcić na ocenę tekstu bardziej ogarniętego autora. W każdym razie życzę powodzenia w dalszym pisaniu ocenek!

  OdpowiedzUsuń
 4. To ja się odmrożę - zostały mi trzy rozdziały do końca, ale przy moim poziomie ogarnięcia życiowego mogę je jeszcze pisać z pół roku, więc nie ma sensu wszystkiego blokować. Poza tym też już jestem strasznie ciekawa twojej opinii, choć to fanfik, więc trochę się boję :D
  maska-smierciozercy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam, chciałam poinformować, że można mnie odmrozić [wilcze-dzieje], wprowadziłam poprawki i mam nadzieję, że na blogu nie narobił się w związku z tym bałagan, aczkolwiek jest to możliwe... Tak czy inaczej, przepraszam za zwłokę; nadaję się już chyba do oceny.
  Pozdrawiam,
  Larwa!

  OdpowiedzUsuń
 6. Hej.
  Widzę, że w międzyczasie dwa blogi przede mną w kolejce zostały odwieszone. Czy to znaczy, że mój (memuary-rodziny) będzie oceniony później? Pytam z ciekawości, nie dlatego, że zależy mi na szybkiej ocence.

  OdpowiedzUsuń
 7. Uprzejmie proszę o odmrożenie bloga papierowe-szepty. I nie zwracaj uwagi na przeterminowanie, bo ostatnio rozdziały wychodzą mi dość rzadko, co wcale nie znaczy, że bloga porzuciłam.
  Pozdrawiam gorąco,
  maxie

  OdpowiedzUsuń
 8. Hej, ja w sprawie wczorajszego pytania.
  Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie usunięcie mnie z kolejki. Z innych źródeł wiem, co jest nie tak w moich tekstach z tego bloga, więc marnowanie Twojego czasu na powtarzanie tych samych informacji wydaje mi się bez sensu. Może kiedyś zgłoszę się do Ciebie z moim nowym blogaskiem, jak już będzie na nim więcej notek.

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy